MAGIS CRO 2023

Nestihli ste sa prihlásiť na MAGIS 2023 do Portugalska alebo vám termín nevyhovoval?
Je tu ešte jedna ponuka letného Magis programu v Chorvátsku.

Magis CRO sa bude konať od 12. do 20. augusta 2023.

Je to letný program pre všetkých vo veku od 18 do 30 rokov, ktorí sa chcú priblížiť k Bohu a precítiť život v spoločenstve.

MAGIS CRO vychádza z ignaciánskej spirituality a má dve časti: ignaciánske experimenty a záverečné podujatie. Všetko, čo počas MAGIS programu robíte, má za cieľ pomôcť vám duchovne a ľudsky rásť.

Počas experimentov budeš povzbudzovaný k tomu, aby si zažil sám seba novým spôsobom: ocitneš sa v nezvyčajných situáciách, ktoré si možno budú vyžadovať aj to, aby si prekročil svoju zónu pohodlia.

 

Experimenty (12. – 18. augusta) sa budú konať na piatich rôznych miestach v Chorvátsku. Budete si môcť vybrať jeden zo šiestich experimentov rozdelených do týchto kategórií: spiritualita, putovanie, umenie, spoločnosť a kultúra.

Záverečné podujatie (18. – 20. augusta) sa bude konať v 20 rokov starom kempe Modrave (neďaleko Drage) a zúčastnia sa ho účastníci všetkých experimentov. Počas víkendu budú mať účastníci možnosť navzájom sa spoznať a vymeniť si skúsenosti zo svojich experimentov.

Ak sa vo vás pri čítaní tohto textu vznietila túžba zažiť podobný zážitok, prihláste sa na Magis CRO.

Prihlasovanie bude otvorené 1. mája. Viac informácií na stránke: MAGIS CRO 2023

Oficiálny trailer filmu Sentir y gustar – film pripravený z programu MAGIS EUROPE 2022 v Chorvátsku: MAGIS EUROPE 2022.

Sentir y gustar – Magis Europe Croatia 2022 [official video]